Top of page. Skip to main contents. Skip to main menu. Skip to footer.
ÇORLU Şubemiz Hizmetinizde. Harita için tıklayınız. HASANPAŞA Şubemiz Hizmetinizde. Harita için tıklayınız.

Şirketimiz

1993 yılından Tatış Factoring adıyla kurulan ve yıllar içinde sırasıyla Tütün Factoring ve Yaşar Factoring Hizmetleri A.Ş. olarak unvan değiştiren Şirketimiz; 2002 yılında TMSF’den alınarak yeni ortaklık yapısıyla hizmet vermeye devam etmiş ve Kasım 2012'de YAŞAR FAKTORİNG A.Ş. ünvanını almıştır.

Yeni ortaklık yapısı ile kurumsal kimliğini yenileyen, sektöre ve yaptığı işe farklı bir bakış açısı getiren Yaşar Faktoring, oluşturduğu yapıyla tüm küçük ve orta ölçekli işletmelere, hızlı ve kaliteli faktoring hizmeti vermeye başlamış, müşteri odaklı çalışma anlayışı, genç ve dinamik ekibi ile rakipleri arasında sıyrılarak 11 senede toplam 60.000’in üzerinde işletmeye hizmet götürmüştür.

Küçük ve orta ölçekli firmaların ihtiyaçları doğrultusunda hizmet üreten Yaşar Faktoring, maksimum 30 dakika içinde müşterilerinin tüm işlemlerini tamamlamayı taahhüt etmektedir. Şirketimiz; İstanbul Merter'de bulunan Merkez Şube'sine ilave olarak Bayrampaşa, Beylikdüzü, Dudullu, Hasanpaşa, İkitelli, Kartal ve Levent Sanayi Şubeleri; diğer şehirlerde de Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Gaziantep, Gebze, İzmir, Karabağlar, Konya, Kazım Karabekir, İzmit ve Çorlu Şubeleri olmak üzere toplam 21 Şube ve 250’yi aşkın yetkin personeli ile müşterilerine hizmet vermektedir.