İnsan Kaynakları Politikamız

 

Çalışanlarımız şirketimizin en değerli kaynağıdır. Hızla büyüyen şirketimiz başarısını öğrenmeye açık, genç ve dinamik kadrosuna borçludur.

 

İnsan Kaynakları alanında temel hedef ve politikamız; dil, din, ırk, cinsiyet vb. hiçbir ayrım gözetmeksizin doğru kişileri doğru pozisyonlarla buluşturarak şirketimizin büyümesini ve gelişmesini desteklemek ve Yaşar Factoring ailesine katılan herkesin kendini geliştirebileceği ve potansiyelini maksimum seviyede kullanabileceği bir ortam oluşturmaktır.

 

Şirketimizde çalışanlara yılda 12 maaş verilir. Ücretler brüt olarak belirlenir. Makro ekonomik durum, piyasa şartları vb. faktörler göz önüne alınarak her yıl Ocak ayında ücret çalışması yapılır.  

 

Şirkette göreve başlayan tüm çalışanlarımızın birinci aylarının sonunda kendilerine, altıncı aylarının sonunda ise çocuklarına şirketimiz tarafından özel sağlık sigortası yapılır.

 

 

 

Açık Pozisyonlarımız

 


Aşağıdaki linke tıklayarak Kariyer.net üzerinden Yaşar Factoring bünyesinde açılan pozisyonları ve ilan detaylarını görebilirsiniz. Kariyer.net üyesi değilseniz cv@yasarfactoring.com.tr adresimize CV’lerinizi gönderebilirsiniz.

 

Açık pozisyonlarımız için tıklayın

 

Birlikte çalışmak dileğiyle...